Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Projelerimizi gezmek ve detaylı
bilgi almak için formu doldurun,
hemen sizi arayalım.

KVKK Metinlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

Satışı Tamamlanan Projeler BANU EVLERİ Bahçeşehir

25 yıllık sektör deneyimi ve başarılı projeleriyle adını duyuran HASANOĞLU, 2004 yılından beri hayata geçirdiği BANU EVLERİ konsept projesi ile huzur dolu yaşamın kapılarını aralıyor.

HASANOĞLU’nun genel inşaat anlayışına paralel olarak lüks yaşam alanı ve site konseptine uygun geliştirilen BANU EVLERİ Bahçeşehir, Bahçeşehir’in kentsel dokusu içinde ayrıcalıklı bir yaşamı temsil etmektedir.

Proje; 103,000 m² üzerine ahşap ve betonarme yapının sağlam ve sıcak birleşimiyle oluşturulmuş, etrafı güvenlik duvarlarıyla çevrilmiş, 7/24 kamera ile kontrol edilen üst düzey güvenlikli site konseptiyle inşa edilmiştir.

Ayrıcalıklı Yaşam Felsefesi ile Beklentilerin Gerçeğe Dönüştüğü Projeler !

HASANOĞLU'nun en büyük konut projelerinden olan BANU EVLERİ Bahçeşehir, kalite ve konforu bir arada sunan anlayışı ve ayrıcalıklı yaşam felsefesiyle Bahçeşehir’in en güçlü markalarından biri haline gelmiştir.

Eşsiz peyzaj alanları ve doğa ile iç içe bir yaşam için 103.000 m² alan üzerine yapılan proje daire sahiplerine konforu ve huzuru bir arada sunuyor.

2006 yılında konuklarını ağırlamaya başlayan BANU EVLERİ Bahçeşehir, kısa sürede konut sahiplerinin vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Lokasyon

Adres Bahçeşehir 2. Kısım Mah. Banu Yolu Cad. BANU EVLERİ Sitesi. 34488 Başakşehir/İstanbul
Telefon 444 9 313
E-Posta info@banuevleri.com.tr
YOL TARİFİ

Tercihiniz geleceğinizin
güvencesi olsun.