Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Projelerimizi gezmek ve detaylı
bilgi almak için formu doldurun,
hemen sizi arayalım.

KVKK Metinlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

04Hakkımızda

Geçmişte ve Gelecekte HASANOĞLU

1993 yılında, Mustafa Hasanoğlu tarafından temelleri atılan HASANOĞLU Şirketler Grubu, ‘Kalite ve Güven’ prensibi ile çıktığı bu yolda; Gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak; alt yapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme çalışmalarında bulunmaktadır. Profesyonel ekibi ve Grup Şirketleri ile sektördeki 30 yıllık bilgi ve birikimini, ülkemizin günden güne büyüyen ekonomik atılım gücüyle birleştirerek, birçok başarılı projeye imza atmıştır.

Kurulduğu ilk yıllardan günümüze, kamu alanında ve özel sektörde başarıyla sonlandırdığı projelerle gücüne güç katan HASANOĞLU, projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullanmış olduğu yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan biri olmayı başarmış ve toplamda 1.000.000 m2 inşaat alanına ulaşmıştır.

Gayrimenkul ve İnşaat sektörünün hızla geliştiği 2000’li yılların başlarında, hız verdiği Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, BANU EVLERİ markası ile sektörde markalaşmanın örnek firmalarından biri olarak binlerce aileyi; işlevsel, kaliteli ve modern yaşam alanlarıyla buluşturan HASANOĞLU, 2020 yılında yaptığı yatırımlar sonucu yeni çatı markası VERA ile yepyeni projeler geliştirmeye başlamıştır.

Bodrum Bitez’de denize sıfır bir konumda hayata geçen Vera Bitez projesi, bu çatı markanın bizlerle buluşan ilk örneği olarak karşımıza çıkarken, doğal ve modern olanaklarla çevrelenmiş farklı projelerle farklı konumlarda bizlerle buluşmaya devam edeceğini müjdelemektedir. HASANOĞLU, Türkiye’ ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında MUSTAFA HASANOĞLU VAKFI ile birlikte çalışarak, geleceğin Türkiye’sinde üstlendiği öncü rolü ile ülkesine ve milletine daha fazla fayda sağlamayı hedeflemiştir. İnsan ve çevreye değer veren ilkeleri, güvenilir marka imajı ve kalite odaklı vizyonu ile 30 yılı geride bırakan HASANOĞLU, geçmişten gelen değerlere sahip çıkarak geleceği inşa etmeye devam etmektedir.

HASANOĞLU olarak; Koyduğumuz her tuğlada, bitirdiğimiz her katta, sonlandırdığımız her projede; İlk günkü ‘Heyecan ve Disiplin’ ile çalışmaya devam ediyoruz.

ÖZ DEĞERLERİMİZAcaba’lara yer olmayan,
güven odaklı bir hayat…

B

Odak Noktası Aile

Bölgenin en deneyimli firmasından ailenizi düşünen, konforlu bir proje…

En Hesaplı Yatırım Fırsatı

Geleceğe güvenle bakmanızı sağlayan, kazançlı bir yatırım fırsatı.

Doğayla İç İçe

Hem bahçenize hem de hayatınıza renk katan huzur dolu bir yaşam alanı.

1+1, 1+0’a izin vermiyoruz

Aile yaşantısına uygun, komşuluk ilişkilerini önemsediğimiz projede 1+0 ve 1+1 daire tiplerine YER YOK!

Sosyal Yaşam

Birçok farklı sosyal yaşam alanıyla burada size düşen sadece şehrin tadını çıkarmak.

Net – Brüt Farkı

BANU EVLERİ’nde net ve brüt m² farkı netlik kazanıyor. Her noktasını değerlendirebileceğiniz yaşam alanları sizi de yerinizi ayırmaya çağırıyor.

YAŞAM KONSEPTİMutlu, huzurlu,
yaşam dolu

01

Doğayla iç içe

Çocuklar keyifliyse aileler de mutlu ve huzurludur. Çocuklarınızın doğayla iç içe güven içinde oynayabileceği oyun alanları ve kapalı yüzme havuzuyla gözünüz arkada kalmayacak.

02

Aktif

BANU EVLERİ’nde can sıkıntısına yer yok. Çünkü BANU EVLERİ’nin sunduğu spor ve eğlence imkanlarıyla enerjinizi tazeleyecek, her güne zinde uyanacaksınız.

03

Huzurlu ve güvenli

Detaylara verdiği önemle huzur ve güvenin ön planda olduğu BANU EVLERİ projelerinde siz ve aileniz huzuru konfor içinde yaşayacaksınız.

0103

Tercihiniz geleceğinizin
güvencesi olsun.