Formu Doldurun Sizi Arayalım!

Projelerimizi gezmek ve detaylı
bilgi almak için formu doldurun,
hemen sizi arayalım.

KVKK Metinlerimizi incelemek için lütfen tıklayınız.

HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU YATIRIMLARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR

HASANOĞLU ŞİRKETLER GRUBU TÜM PROJELERİNİN TESLİMLERİNİ ZAMANINDA GERÇEKLEŞTİRDİ

İnşaat sektöründe yaşanan sıkıntılara rağmen BANU EVLERİ Ispartakule projelerini zamanında tamamlayan Hasanoğlu Şirketler Grubu, yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. Hasanoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “İnşaat sektörünün zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde tüm projelerimizi teslim etmenin ve yeni projelere başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

İnşaat sektöründe 25 yıllık tecrübesiyle yenilikçi projelere imza atan Hasanoğlu Şirketler Grubu inşaat sektöründe yaşanan sıkıntılara rağmen projelerini zamanında tamamlamaya ve yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. BANU EVLERİ Ispartakule projelerini zamanında teslim eden şirket, yeni projeleriyle adından sıkça söz ettirecek. Konuya ilişkin konuşan Hasanoğlu Şirketler Gurubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Haluk Hasanoğlu, “İnşaat sektörünün zorlu bir süreçten geçtiği bu dönemde tüm projelerimizi teslim etmenin ve yeni projelere başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Son dönemde ülkemiz ve sektörümüz zor zamanlar geçirmekte. Biz sektör paydaşları olarak içinden geçtiğimiz şu günleri iyi analiz edip, doğru hamleler yapmalıyız. Hasanoğlu Şirketler Grubu olarak zorlu piyasa koşullarına rağmen inşaata başladığımız gün belirtilen tarihte projelerimizi teslim etmenin mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.

255 milyon TL’lik yeni yatırım!

Gelecek yatırımlarında Ispartakule’de iki, Bahçekent’te iki olmak üzere toplamda dört yeni projeye imza atmaya hazırlandıklarını ifade eden Hasanoğlu, “155 milyon TL’lik arsa yatırımı ile gerçekleştireceğimiz projelerimizde toplamda 110 bin metrekare inşaat alanı ve 75 bin metrekare satılabilir alandan oluşacak. Dört yeni projemizin toplam inşaat yatırım bedeli ise 255 milyon TL tutarında olacak” dedi.

BANU EVLERİ Ispartakule 1’de ikinci etap start alıyor

Gelecek yatırım planları dahilinde hayata geçecek BANU EVLERİ Ispartakule 1’in ikinci etap projesi 30 bin metrekare inşaat alanına sahip, iki ana blok ve üç kent villasından oluşacak. Aile odaklı olarak hayata geçirilen 140 adet konutun yer alacağı proje; 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler ile 20 adet kent villa dairesinden oluşacak.

BANU EVLERİ Ispartakule 4 projesi yeşil alanlarıyla öne plana çıkacak

15 bin metrekare inşaat alanına sahip BANU EVLERİ Ispartakule 4 projesi ise 2+1 ve 3+1 tipinde 70 daire yer alacak. 135 ve 166 metrekare arasında değişen büyüklüklerde bulunacak daireler aile odaklı olarak inşa edilecek. 3 bin metrekare yeşil alana sahip olacak projede, 2 bin metrekare ticari alan da yer alacak.

Bahçekent projeleri hayata geçiriliyor

Hasanoğlu Şirketler Grubu’nun yatırım planları dahilinde gelecek yıllarda Bahçekent’te, BANU EVLERİ markalı projelerine start verecek. BANU EVLERİ Bahçekent 1 ve 2 projelerini hayata geçirecek olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, BANU EVLERİ Bahçekent 1 projesi 25 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olacak. Proje bir ana bloktan oluşacak. Aile odaklı olarak hayata geçirilen 48 adet konutun yer alacağı proje; 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşacak. 9 bin 350 metrekarelik ticari alanının ve 6 bin 500 metrekare yeşil alanı bulunan projede, doğa manzaralı olarak konumlanan konutlar 2 bin metrekarelik alanda sunduğu sosyal alanlarla fark yaratacak.

BANU EVLERİ Bahçekent 2 projesi ise 40 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak. Projede 115 ve 159 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1 ve 3+1 tipinde toplamda 72 daire yer alacak. 9 bin 750 metrekare yeşil alana sahip olacak projede, 14 bin 950 metrekare ticari alan da olacak.

Hasanoğlu Şirketler Grubu Hakkında:

1993 yılında Mustafa Hasanoğlu tarafından kurulan Hasanoğlu Şirketler Grubu; gayrimenkul ve inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden biri olarak; alt yapı projeleri, konut, ofis, üniversite, hastane ve kamu binaları inşa etme ve geliştirme alanlarında çalışıyor. Projelerindeki yenilikçi yaklaşımı ve kullandığı yüksek teknoloji ile sektöründe öncü firmalardan olan Hasanoğlu Şirketler Grubu, 2000’li yıllarda Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu, BANU EVLERİ markası ile konutta markalaşma projesini başlattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Bahçeşehir’in simgesi haline gelen ve markanın ilk projesi olma özelliği taşıyan BANU EVLERİ Bahçeşehir ile bölgenin değerine değer kattı. Hasanoğlu Şirketler Grubu, Türkiye’ye değer katan büyük projelerinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Mustafa Hasanoğlu Vakfı ile birlikte yürütülen eğitim,  çevre, kültür, sanat ve sağlık alanlarında yapılan çalışmalara da destek veriyor. 

Tercihiniz geleceğinizin
güvencesi olsun.