Gereken her şeyi düşündük;
Size sadece bu eksiksiz hayatın tadını çıkarmak kalıyor...


BANU EVLERİ PROJESİ’nde mekana ve yaşama önem veren, insana değer katan anlayışımızla, hayattan daha çok keyif alacaksınız...

HASANOĞLU İNŞAAT’ın genel inşaat anlayışına paralel olarak aile konseptine uygun geliştirilen, 384 Daire ve 42 adet Kent Villası’na sahip BANU EVLERİ ISPARTAKULE, 15.000 m2’si doğal park alanı olmak üzere 51.000 m2 alan üzerine projelendirilmiştir.
Her metrekarenin titizlikle değerlendirildiği BANU EVLERİ ISPARTAKULE Projesi’nin 1. Etap’ında, 10 farklı tipte 160 Daire ve 3 farklı tipte 16 adet Kent Villası yer alırken, 2. Etap’ta ise 3 farklı tipte 224 Daire ve 3 farklı tipte 26 Kent Villası yer alacaktır.
Proje’de ticari alanlar, sosyal tesisler, kapalı ve açık otoparklar ile mescit bulunmaktadır. Yeşil alanlardaki peyzaj düzeni ve süs havuzları ile huzur veren bir ortam yaratılmaya özen gösterilmiştir.


Yaşama değer katmaya devam ediyoruz

Küçük detaylara verdiğimiz önem, huzur ve güvenin ön planda olduğu yaşanması keyifli bir ortam yarattı...


İster 1. katta, ister 16. katta… Yaşamın keyfi ve konforu her zaman yanınızda olacak!

BANU EVLERİ ISPARTAKULE PROJESİ’nin etrafı tamamen duvarlarla çevrilmiş olup, site çevresi ve tüm önemli noktalar 24 saat izlenerek Güvenlik Merkezi tarafından kayıt altına alınmaktadır. Adresli tip yangın ihbar sistemiyle yangın ihbar güvenliği sağlanmakta, otopark ve dairelerde sprink sistem yangın söndürme sistemi bulunmaktadır. Binalardaki ısınma, merkezi sistem ve yerden ısıtma ile sağlanacak olup, klima sistemlerinin alt yapısı kullanıma hazır olarak teslim edilecektir.


Yaşama huzur katmaya devam ediyoruz

Çocuklar özgür ve keyifli,
aileler huzurlu ve mutlu...


Parklar, bahçeler, koşu ve bisiklet yolları ile arkadaşlarıyla geçireceği keyifli bir çocukluk, mutlu bir hayat onları bekliyor.

BANU EVLERİ ISPARTAKULE PROJESİ, her yaş grubunun huzur bulacağı, keyif alacağı, standartları yüksek bir proje…
Çocukların sağlıklı büyüyüp, güvenli bir ortamda sosyalleşebilmesi için bu projede her şey düşünüldü. Çocukların oyun oynayabileceği parklar, bahçeler, sanat aktiviteleri yapabilecekleri keyifli mekanlar ve gelişimlerine olumlu etki sağlayacak tüm seçenekler BANU EVLERİ ISPARTAKULE’de bulunuyor.


Yaşama mutluluk katmaya devam ediyoruz

Evinize yürüme mesafesinde,
size sağlık ve enerji verecek mekanlar...Aktivite merkezi hayatınızın vazgeçilmezi ve yeni yaşam stiliniz olacak.

BANU EVLERİ ISPARTAKULE PROJESİ, alışılmış yaşam standartlarını, rahatınız ve mutluluğunuz için yükseklere taşıyan bir proje… Aile büyükleri spor yaparken, sosyal alanlar içinde bulunan oyun ve aktivite atölyelerine çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet edebilecekler. Sosyal alanlarda, kapalı yüzme havuzu, güneşlenme alanı, fitness salonu, Türk Hamamı ve sauna sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilmeniz için sizleri bekliyor. Konfor ve enerjiyle dolu mekanlarda geçireceğiniz her saniye, bedeninize ve ruhunuza iyi gelecek, hayat ritminizin arttığını hissettirecek.


Yaşama kalite katmaya devam ediyoruz

Keyif ve konfor dolu,
eksiksiz kolay bir yaşam...


Gönlünüze göre şekillendirebileceğiniz, sonsuz olanakları ile modern bir yaşam merkezi sizi bekliyor...

BANU EVLERİ ISPARTAKULE PROJESİ’nin farklı ihtiyaçlara cevap veren apartman dairelerinde konfor her zaman ön planda… Huzurlu, güvenli ve rahat bir yaşamı tercih edenler BANU EVLERİ ISPARTAKULE’de hayallerine kavuşacak. Her metrekaresinin titizlikle değerlendirildiği, 115 m2  ile 290 m2 arasında değişen daireler geniş ailelerin gözdesi olacak. Projenin her daire tipi, evdeki yaşamı maksimum seviyede rahatlatacak çözümler sunacak.


Yaşama konfor katmaya devam ediyoruz

Hayatın hızlı temposunda,
keyfi ertelemek istemeyenlere...


Kent villalarının yaratılan özel konumunda istediğinizde her şeye yakın, istediğinizde ise her şeyden uzaklaşabileceğiniz bir konuma sahipsiniz.

BANU EVLERİ ISPARTAKULE PROJESİ’nde 4 ve 6 katlı KENT VİLLALARI bahçe, orta kat ve çatı dubleksleri ile geniş metrekarelere sahip. Projeye ayrı bir kimlik katan KENT VİLLALARI, şehrin temposunu doğal hayatın huzuruyla yavaşlatmak isteyenlerin yeni adresi olacak. KENT VİLLALARI’nın mükemmel bahçe düzeni konut sahiplerini huzurla buluşturacak.


Yaşama keyif katmaya devam ediyoruz